PE İzolasyon :
Dünyaca ünlü OTTO RUBBER markasıyla Türkiye'de satışa sunulan yüksek kaliteli çok ince kapalı hücre yapılı köpük polietilendir. Esnek yapıya sahiptir. Kolay kesilir. Duvar ve tavangeçişlerinde ve dirsek dönüşlerindeki uygulamalarda çabuk ve kolay montaj sağlar. Farkedilir enerji tasarrufu ve yoğuşma kontrolünü kesin olarak sağlar. Aşağıda ürünün teknik özellikleriyle ilgili bilgi bulabilirsiniz.

. Yüksek kaliteli çok ince kapalı hücre yapılı köpükpolietilendir.
. Yoğunluk 20-40 kg/m3. -80ºC ile 95ºC arasında uygulanır.
. Son teknolojinin özelliklerini taşır. Geri dönüşümlüdür veH(CFC) içermez.
. Üstün fiziksel özelliklerinden dolayı önemli projelerde uzmanlar tarafından tereddütsüz tercih edilir
. İzolasyon değerini tesisatın ömrü boyunca korur. λ≤,040W/mK (Δt=40°C) DIN 52613
. Alevi taşımaz. Kendini söndürür. B1 DIN 4102 testmetodları da dahil olmak üzere bağımsız AlmanEnstitülerinin sürekli takibinde olan kaliteli kontrolçalışmaları sayesinde fiziksel değerlerimiz garantialtındadır. (Sadece FRZ malzemeler için geçerlidir)
. Kapalı hücre yapısı malzemenin dış yüzeyi boyuncakoruyucu özellik taşır. Mükemmel su buharı geçirgenlikdirenç faktörüne sahiptir. μ ≤3500 DIN 52615
. Farkedilir enerji tasarrufu ve yoğuşma kontrolünü kesin olarak sağlar.
. Nötrdür. Koku yapmaz zehirli gazlar emmez.
. Bünyesine su kabul etmez. Bu yüzden kapladığı yüzeyi çürümeden, küflenmeden ve korozyondan korur.
. Tesisatta basınçtan oluşacak titreşim ve sesi emer.
. ASTM 543-56T test metodu ile yapılan denemelerde birçok solvent ve endüstriyel yağlardan etkilenmediği kanıtlanmıştır.
. Esnek yapıya sahiptir. Kolay kesilir. Duvar ve tavan geçişlerinde ve dirsek dönüşlerindeki uygulamalarda çabuk ve kolay montaj sağlar.
. Ürün çeşitliliği ile tüm izolasyon uygulamalarında etkin,ekonomik çözümdür.
. Hazırlamış olduğumuz 'Sizin İçin En Uygun OTTO RUBBER bilgisayar seçim programları ile et kalınlığının seçilmesinde güvenilir, gerçek, ekonomik olan değeri en hızlı şekildesize ulaştırır.
. Merkezi ısıtma, güneş enerjisi, kat kaloriferi sistemlerinde ve tüm soğutma sistemlerinde kullanılan bakır, demir ve plastik (polietilen veya polipropilen) boruların izolasyonunda kullanılır.
. Dünyaca kabul edilmiştir. OTTO RUBBER Polietilen İzole Boru10 mm, 15 mm, 20 mm ve 30 mm et kalınlıklarında üretilmektedir. Özel taleplerde sipariş miktarına görefarklı kalınlıklarda üretilebilir.

  Copyright © 2009 - 2011 | Anadolu Bakır Alaşımları Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Referanslar | Sertifikalar | E-Katalog | Fuarlar | İletişim